пʼятниця, 22 вересня 2023 р.

Чим небезпечний вейп?

 Небезпечний вейпінг

Відмова від куріння – одна з кращих речей, яку ви можете зробити для свого здоров’я. Куріння шкодить майже всім органам вашого тіла, включаючи серце. Майже третина смертей від серцевих захворювань є результатом як активного, так і пасивного куріння.

У вас може виникнути спокуса звернутися до електронних сигарет (електронні сигарети, вейп-ручки та інші пристрої для вейпінга), щоб полегшити перехід від традиційних сигарет до відмови від куріння. Але чи дійсно куріння електронних сигарет (вейпінг) краще для вас, ніж використання тютюнових виробів? Чи можуть електронні сигарети допомогти вам кинути курити раз і назавжди?

– вейпінг електронних сигарет (електронні сигарети, вейп-ручки та інші пристрої для вейпінга) менш шкідливі, ніж куріння, але все ж небезпечні. Електронні сигарети нагрівають нікотин, ароматизатори та інші хімічні речовини, створюючи аерозоль, який ви вдихаєте. Звичайні тютюнові сигарети містять 7000 хімічних речовин, велика кількість з яких токсичні.

– дослідження показують, що вейпінг шкідливий для серця і легенів. Нікотин є основним компонентом як звичайних, так і електронних сигарет, та викликає звикання. Він є токсичною речовиною, яка підвищує кров’яний тиск та викид адреналіну, що збільшує частоту серцевих скорочень і ймовірність серцевого нападу.

– електронні сигарети – не найкращий інструмент для відмови від куріння. Хоча вони рекламуються як засіб, що допомагає кинути палити. Недавнє дослідження показало, що більшість людей, які мали намір використовувати електронні сигарети, щоб позбутися від нікотинової звички, в решті решт продовжували палити як традиційні, так і електронні сигарети.

Нікотин є основним агентом як у звичайних, так і в електронних сигаретах, і він так само викликає звикання. Він змушує жадати диму і страждати від абстинентного синдрому.

Багато користувачів електронних сигарет споживають нікотину навіть більше, ніж від тютюнових виробів. Це може відбуватись через надміцні картриджі, у яких концентрація нікотину вища. Або ж просто людина може не помічати, як викурює набагато більше стіків ніж цигарок протягом дня. Більше того, куріння електронних сигарет часто не потребує покидати робоче місце або виходити на двір. Це спрощує кожен сеанс куріння, і кількість часу, витраченого на сигарети, збільшується.

Варто пам'ятати, що організм підлітка є більш уразливим, ніж дорослий, і може непередбачувано реагувати на хімічні речовини, які можуть здатися безпечними. Піклуйтеся про своє здоров'я та бережіть себе! 

Подивіться, будь ласка, відео про шкоду вейпинга: Чим шкідливий вейп


Немає коментарів:

Дописати коментар